Szorowanie pralki, zakup właściwego pilota to niezaprzeczalnie obowiązki pana domu!

W sporej części domów to facet zajmuje się zakupem i konserwacją sprzętów RTV i AGD. Nie ma w tym nic dziwnego, bo nikt niespodziewanie nie zacznie oczekiwać od kobiety tego, aby wiedziała z czego składa się pralka czy który pilot do TV teraz jest najlepszy.


Od wieków każda osoba w związku ma przydzielone obowiązki, jakie do niej należą - https://youtube.com/watch?v=Zi-ABwDfUCk (https://youtube.com/watch?v=Zi-ABwDfUCk). Nie ulega wątpliwości, iż w tym momencie dążymy do równouprawnienia, tymczasem na pewno nie znajdzie się dziewczyna, która wolałaby przejęć przepychanie rur czy inny obrażający obowiązek. Dlatego też niech zostanie tak jak jest, ponieważ jest dobrze. Jeśli, więc zauważasz, że Twoje pralka nie pracuje odpowiednio to nie zostaje Ci nic innego jak - Kochanie, pralka nie pracuje! Najprawdopodobniej nie będzie to nienaprawialne zużycie. Warto zdać sobie sprawę z tego, że czyszczenie pralki jest rekomendowane cyklicznie, gdyż żywotność sprzętu będzie lepsza. Istnieją lekarstwa, które jesteśmy w stanie zakupić w sklepie, pomimo tego są to środki konserwujące, a nie naprawiające - poznaj ofertę firmy North (poznaj ofertę firmy North). Jeśli coś się popsuje na amen to koniecznie zatelefonuj do eksperta, a on wyczyści sprzęt w parę chwil. Nie trzeba zaraz wyrzucać pralki do kosza, chyba że ma 20 lat, to wtenczas przynależy jej się już emerytura na złomowisku.
Hanna Zdanowska
Author: Tim Walker
Source: http://www.flickr.com


Jeżeli dasz radę sobie z pralką to na koniec dasz radę zastanowić się jaki pilot kupić, żeby był użyteczny i funkcjonalny.


Dzisiaj smartfony mają sposobność zastąpienia pilota, zatem może to byłoby niegłupie rozwiązanie?


Zastanów się już dziś czego Ci trzeba do czterech kątów, a co wymaga naprawy. Jeśli wspólnie stworzycie listę to będzie Wam się łatwiej ze wszystkim uporać.