Kraków - perfekcyjne miasto do odwiedzania oraz na zakupy

Kraków to miasto, które słynie z wielu różnych rzeczy, znajduje się tu sporo cudownych zabytków i miejsc godnych odwiedzenia, takich jak oczywiście Wawel, Żydowska Dzielnica Kazimierz i Stare Miasto.

Galeria handlowa
Author: Joshua Brown
Source: http://www.flickr.com
Aczkolwiek prócz dużej rozpiętości zabytków do zwiedzania i ślicznych krajobrazów do oglądania Kraków jest także miastem, do którego powinno się wybrać się na zakupy.

W Krakowie jest dużo fascynujących Galerii, w których znajdują się różne sklepy, niewątpliwie więc zakupy w Krakowie muszą przynależeć do udanych. Należałoby wybrać się chociażby do Galerii Krakowskiej, która znajduje się w samym centrum tego ładnego miasta, zaraz przy dworcu PKP i PKS. Galeria Krakowska cieszy się okazałą sławą ze względu na znajdujące się tam liczne sklepy odzieżowe oraz drogerie, należałoby choćby odwiedzić sklep z naturalnymi kosmetykami, w którym odnajdziesz sporo kosmetyków do pielęgnacji twarzy oraz ciała. W Galerii Krakowskiej wiecznie panuje ruch, jest to jedna z reguły odwiedzonych galerii w tym mieście, w której zakupisz sprzęty takie jak: sprawdź na stronie.Kraków słynie jednak nie jedynie z Galerii Krakowskiej, tak w zasadzie znajduje się tu kilkanaście przeróżnych Galerii rozsianych na terenie pełnego miasta. Trochę dalej od centrum, bo w okolicach Kurdwanowa mieści się Galeria Bonarka, w jakiej także odnajdziesz wiele fantastycznych sklepów. Po zakupach można również udać się do Cinema City Bonarka (tego kina nie odnajdziesz w Galerii Krakowskiej) na jeden z wielu w tej chwili wyświetlanych filmów.

Zakupy w Krakowie bezspornie okażą się także ogromnie udane w takich miejscach, jak Galeria Krokus bądź Galeria Kazimierz, na dodatek warto zaznajomić się z zapleczem handlowym znajdującym się na Starym Rynku, w którym kupisz np: zajrzyj tutaj. Odnajdziesz tam liczne sklepy (w tym dużo sklepów z pamiątkami), a także restauracje, puby i bary, do których po zakupach zdołasz wstąpić na pyszne jedzenie. Z pewnością więc Kraków urzeknie Cię nie tylko pod względem ładnych widoków i różnych zabytków, ale też pod względem ogromnie rozwiniętej turystyki i gospodarki handlowej.