Szukasz fotografa na wesele? Sprawdź, na co zwrócić największą uwagę!

Ślub to oczywiście jeden z najładniejszych dni w życiu właściwie każdego z nas – właściwie nikt nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości.




A zatem skoro tak, zazwyczaj chcemy mieć z niego najpiękniejsze pamiątki, które pomogą nam po latach wrócić do tych cudownych chwil – dlatego więc tak istotne jest, żeby wybrać odpowiedniego fotografa, który zrobi nam przepiękne zdjęcia! Zobacz, na co zwrócić największą uwagę przy jego wyBorze.


Ile konkretnie zdjęć potrzebujemy?


Naturalną rzeczą jest bez wątpienia to, że pragniemy mieć jak najwięcej fotografii z tego najlepszego dnia. Jeśli jednak zaczniesz oglądać portfolia poszczególnych fotografów, zaraz dostrzeżesz, że jakość niekoniecznie idzie w parze z ilością. Jeśli fotograf deklaruje, że odda Ci na przykład dwa tysiące fotografii z wesela, oznacza to praktycznie tylko to, iż odda Ci niemal wszystkie wykonane przez siebie zdjęcia. Będzie ich bez wątpliwości mnóstwo, jednakże po prostu niemożliwe jest, aby wszystkie te fotografie zachwycały swoim kunsztem – będą to zwyczajnie normalne fotografie dokładnie identyczne jak te, które wykonałby Ci praktycznie każdy członek rodziny, gdybyś udostępniła mu aparat. Jeżeli chcesz mieć naprawdę wyjątkowe fotografie, wówczas niewątpliwie powinnaś postawić na jakość zamiast na ilość.


image - firmy
Author: Marcin Polak
Source: http://www.flickr.com


Dodatkowe atrakcje?


PQI
Author: Western Digital
Source: Western Digital


gadżet
Author: Tabasco PR
Source: Tabasco PR


Jeżeli chcesz urozmaicić swoje fotografie, wtedy możesz zdecydować się także na wszelkiego rodzaju udziwnienia.




Aktualnie niezwykle popularny jest dron, który zazwyczaj pojawia się przed kościołem. Zdjęcia lub nawet krótki filmik wykonany przy pomocy tego drona bez wątpienia zachwycą wszystkich gości! Możesz także zrobić nietypową sesję plenerową.