Jak umeblować mieszkanie w dawnym stylu?

Dzisiaj panuje popularność na współczesne pomieszczenia. Prostota i minimalizm opanowały nasze wnętrza. Jeżeli jednakże nie jesteś fanem nowoczesnych wnętrz, nie przejmuj się.
gramofon
Author: BenQ
Klasyczny styl nigdy nie wychodzi z mody. Obawiasz się, że może to kosztować fortunę? No cóż, z pewnością nie otrzymasz stylowego wnętrza niewielkim kosztem, lecz może Cię to kosztować o wiele mniej, niż się spodziewasz. Wystarczy nieco pomysłowości, złota rączka, rzeczy zyskane w spadku. Nie musisz być zamożny, by posiadać stylowe mieszkanko. Wystarczy, że postąpisz wedle kilku prostych reguł.


image - reklama
Author: Bruno Pitrus
Source: http://www.flickr.com


Przede wszystkim powinieneś zrozumieć jedną rzecz. Stylowe mieszkanie nie oznacza, że całe usłane będzie zabytkami. Przede wszystkim starajmy się, aby w naszym domku nie było tandety. W owym celu określmy stonowaną kolorystykę jak białości, ecru oraz szarości. Możesz dodać metaliczne barwy srebro, brąz. Pamiętaj jednakże, ażeby dodać te metale w formie posążków, kandelabrów albo klamek. Nie używajmy podróbek. Zatroszcz się o to, ażeby sprzęty były drewniane albo na takowe wyglądały. W każdym razie żadnych marnych podróbek, bądź płyt. Odcienie również powinny być dobrane do całej tonacji wnętrza. Możesz zakupić albo zrobić tapicerowane sprzęty. Da to niezwykle elegancki efekt. Miejmy na uwadze, iż obicie oraz RAMy powinny stanowić dość duży kontrast. Zadbaj o stylową oryginalność. Stylowe wnętrza to kochają.
Niech Twa łazienka nie wygląda zwyczajnie. Zainwestuj w interesującą umywalkę. Nie musi być ona bieluśka. Połóż podłogę stylizowaną na starą. Powieś stare fotografie. Zadbaj o antyczne meble. Na komodzie ustaw gramofon.