Różnego rodzaju urządzenia AGD, które niejeden człowiek ma w mieszkaniu, to niedoceniane dobrodziejstwo dla nowoczesnej żony i matki

W obecnych czasach życie mknie niezwykle szybko. Mamy znacznie więcej zadań niż miały nasze prababcie. Codziennie nasza lista zadań ciągnie się w nieskończoność.


Jednak posiadamy swoich małych, domowych pomocników.
Duża grupa kobiet pracuje zawodowo oraz musi jednocześnie ogarnąć mieszkanie oraz maluchy. Bez pomocy różnych sprzętów nie podołałaby zadaniu, gdyż doba ma zaledwie 24 godziny, a należy także jeszcze czasami spać. Dzięki takim urządzeniom jak lodówka, kuchenka mikrofalowa albo zmywarka, ilość czasu, który powinnyśmy poświęcić na zrobienie prac domowych zmniejsza się nierzadko do kilku minut. Tak jest również ze zmywaniem talerzy. To męczące i nierzadko znienawidzone zadanie, które trzeba było robić każdego dnia, dzisiaj prawie odeszło w zapomnienie. Możemy wszelkie brudne garnki i talerze wrzucić do zmywarki, a ona w cichy i niezauważalny sposób całość zrobi za nas. Idealne urządzenie!


zmywarka nie pobiera wody
Author: Philips Polska
Source: Philips Polska


Co jednak czynić, kiedy dostrzeżemy, że coś się popsuło i zmywarka nie pobiera wody. Najistotniejsze to nie wpadać w panikę. Najpierw należy zerknąć do instrukcji obsługi. Jeżeli panel wyświetla nam kod błędu, to możemy spróbować samemu spraWDzić co jest nie tak.


Możliwe że po prostu przytkał się któryś z wężyków i zmywarka po prostu potrzebuje włączenia trybu samoczyszczenia. Możliwe, że uszkodzeniu uległa jakaś uszczelka. Jeśli nasza zmywarka jest na gwarancji, to w ogóle nie ma kłopotu - trzeba po prostu zadzwonić po serwis.