Przedsiębiorstwo deweloperska Archicom we Wrocławiu - a więc, inwestycje mieszkaniowe, oraz nawierzchnie komercyjne

Jak zostało już tutaj wspomniane wewnątrz temaciku, Archicom to przedsiębiorstwo deweloperska. Choć mało kto o tej rzeczy wie, owa firma działa na ryneczku polskim już od trzydziestu lat, będąc jedną spośród najbardziej popularnych i wiarygodnych przedsiębiorstw deweloperskich na obszarze naszego rodzinnego kraju.
tonery
Author: Maurice Velati
Source: http://www.flickr.com


archicom wrocław
Author: chris walker
Source: http://www.flickr.com


Jak łatwo się zorientować, owa przedsiębiorstwo posiada już dosyć spory dorobek inwestycyjny oraz komercyjny. Wewnątrz naszym dzisiejszym artykule przybliżymy w jakich to lokalizacjach powstały już budowle przedsiębiorstwa Archicom i czy ograniczają się tylko do miasta Wrocław.


artykuły
Author: Klimatop
Source: www.klimatop.pl


Nasz pisany dzisiaj tekst zaczniemy od wyjaśnienia ostatniego zagadnienia wewnątrz wstępie, a więc czy przedsiębiorstwo deweloperska archicom Wrocław samo ogranicza swoje pole rozbudowy tylko do napomknięte przed chwilką miasteczka? Otóż odpowiedź brzmi: Nie, albowiem owa firma obejmuje własnymi rękoma również pobliskie miasteczka, takiego typu jak Krzyki, czy Sępolno, a nawet i Psie-Pole. Powracając jednak do najważniejszego - Inwestycje mieszkaniowe, które to były realizowane poprzez archicom Wrocław, to między innymi: Olimpia Port (baza rekreacyjno-sportowa), River Point (zespół 3 apartamentów), Róży Wiatrów (serce Krzyków, w pobliżu parków), Słoneczne Stabłowice (osiedle MdM wraz z klubem typu fitness), czy Ogrody Hallera (osiedle typu willowe w okolicy Borka) oraz tak dalej.
Co do powierzchni komercyjnych, to mamy tam: Do wynajęcia - Renaissance Business Centre, czy też West Forum, a także: Na sprzedaż - wspomniane już Olimpia Port oraz Ogrody Hallera, a także (również zawarte wewnątrz liście inwestycji mieszkaniowych, jednak u nas nie wymienione) Księżno (a więc lokale rodzaju biurowo-usługowego).