Który smartfon będzie dla mnie najlepszy?

Dzisiejszy smartfon to nie tylko SMS-y a także wykonywanie połączeń. Przez większą część dnia to główny punkt naszego życia. połączenia, maile, portale społecznościowe, SMS-y – to wszystko pochłania naszą uwagę.
Jednak kluczem jest dobór właściwego urządzenia do naszych potrzeb. Na co trzeba zwrócić uwagę?


Samsung Galaxy J5 pokrowiec
Author: MoBikeFed
Source: http://www.flickr.com


Rozmiar ekranu. W tej chwili największą wziętością cieszą się wyświetlacze, o formacie do pięciu cali. Dlaczego? Ergonomia pracy na takim monitorze umożliwia obsługę całości z pomocą jednego paluszka. Naturalnie, pod uwagę bierzemy wielkość ręki (zwłaszcza zasięg naszego kciuka) oraz dopasowujemy ją do konkretnego modelu. Inną materią będzie rozróżnienie telefonów pod względem ich przeznaczenia. Całkiem inną rolę będzie spełniać smartfon określony do pracy, w stosunku do tego, jaki wyselekcjonujemy do rozrywki. Pierwszy wypadek zdeterminowany będzie przez charakter realizowanego zawodu. Pracownicy biurowi doceniają większy rozmiar – na większym ekranie o wiele łatwiej analizować przeróżnego wariantu pisma oraz procesy zarobkowe. Jeśli smartfon ma trafić w ręce osoby pracującej fizycznie, rozmiar wyświetlacza winien być możliwie nieduży – maksymalnie utrudni to przypadkowe uszkodzenie mechaniczne. W owym wyjątkowym przypadku warto zastanowić się nad zakupem klasycznego telefonu, wyekwipowanego w klawiaturę.


case Samsung Galaxy A5 2016
Author: Maxime Guilbot
Source: http://www.flickr.com


Smartfon to nie tylko możność realizowania połączeń czy surfowania po internecie. Aktualnie każdy smartfon dysponuje wbudowanym aparatem fotograficznym. Ażeby wybrać odpowiedni dla nas aparat, przynależy odpowiedzieć sobie na pytanie: czy preferujemy fotografie średniej jakości, jednakże o dużej rozdzielczości, czy też kierujemy uwagę na jakość, przy zachowaniu umiarkowanych wielkości.
Najlepsze fotki wykonamy telefonem case Samsung Galaxy A5 2016.


praca z nawet najlepszym telefonem stanie się męczarnią, jeśli nie weźmiemy pod uwagę pojemności akumulatorka. Rekomenduję Samsung Galaxy J5 pokrowiec jakiego dodawany jest czasem w zestawie.