Filmowanie z powietrza dowolnych obiektów

Filmowanie dronem budzi uznanie niezwykłymi ujęciami, interesującą perspektywą, również innym spojrzeniem na kamerowany, czy fotografowany obiekt.


Wybierając ów rodzaj pamiątki każdy ma gwarancję doskonałych ujęć, które będą zachwycającą pamiątką na wiele lat.
Samsung GALAXY S4 zoom w wersji LTE
Author: Samsung
Source: Samsung


Drony z kamerą umożliwiają nagrywać fenomenalne widoki, także robić zdjęcia w powietrza w trakcie lotu. Wystarczy przycisnąć jeden guzik na kontrolerze gdy dron jest w powietrzu, żeby wykonać fotkę, lub włączyć rejestrowanie filmów. Funkcja poglądu na żywo zezwala obserwować na żywo film, jaki aktualnie monitoruje kamera w dronie. Opóźnienia w przesyle są niezwykle drobne i nieomal niezauważalne dla ludzkiego oka.


Pamięci flash S550
Author: EMTEC
Source: EMTEC


Filmowanie z powietrza różnych obiektów, wydarzeń, bądź obrzędów cieszy się aktualnie coraz wyższą popularnością. Polega to generalnie rzecz ujmując, na utrwalaniu obrazów z różnej, bardziej ciekawiącej perspektywy. Obejmują one wyłącznie tereny poza większymi miejscowościami, oddalone od lotnisk, nie znajdujące się w wojskowych strefach powietrznych i nie znajdujące się na terytoriach parków narodowych i rezerwatów, także znajdujące się poza regionami, jakich użytkowanie limitują specjalne przepisy. Na filmowanie z powietrza w obszarze miasta należy posiadać właściwe zezwolenia. Nie ma wpływu czy osoba obsługująca drona jest dyletantem, czy profesjonalistą, oraz w jakim celu odbywa się lot.
Pasjonaci dronów winni posiadać wiedzę, że w Polsce miejsc w których można stosować powierzchnię powietrzną do eksploatowania bez większych przeszkód nie jest wcale nazbyt dużo.