Z jakiego powodu należy nosić swój telefon lub smartfon w etui, przydatne porady o tym, jak je dobrze wybrać.

Biorąc dopiero co zakupiony smartfon z pudełka chyba każdy jego właściciel będzie się cieszył jego wyglądem. Lecz wielokrotnie wystarczy przenieść go parę razy w kieszeni czy torebce z kluczami, aby na obudowie pojawiły się pierwsze rysy i wygląd zmienił się znacząco.


Kable do komputera
Author: srbichara
Source: http://www.sxc.hu
Z tego też powodu należy zadbać o to, aby jednak chociaż trochę zabezpieczyć swój nabytek, a najlepszą metodą na to są różnego rodzaju etui i pokrowce. Najtańsze kupić już można za kilkanaście złotych, może zbyt rewelacyjnie wyglądały nie będą, lecz podstawową ochronę zapewnią. Jeśli ktoś zechce, to na futerał ZTE Blade A452 LTE może wydać nawet kilkaset złotych, skóra dobrej jakości i znane logo mogą kosztować i tak dużo. Lecz przeważnie kilkadziesiąt złotych całkowicie powinno wystarczyć, aby ochrona urządzenia była funkcjonalna, estetyczna i dobrze chroniła w czasie codziennego użytkowania.


klienta
Author: mark gallagher
Source: http://www.flickr.com


Różnych etui i pokrowców jest aktualnie w sklepach bardzo duży wybór, dlatego też przed kupnem warto sprawdzić, jakie są możliwości. Pierwszą sprawą, na którą trzeba zwrócić swoją uwagę wybierając samsung galaxy xcover 3 case, będzie to, aby pasował on do telefonu. Coraz częściej spotyka się etui przeznaczone do konkretnego modelu smartfona, lecz nadal sporo jest uniwersalnych, które pasują na więcej urządzeń.


Następną rzeczą będzie jakość wyprodukowania, a z tą niekiedy bardzo różnie bywa, zwłaszcza przy najtańszych produktach. Niekiedy warto parę złotych dołożyć złotych i zakupić etui porządne, dobrze zrobione, niż się skusić niskimi cenami a później na taki zakup narzekać.