Nasze z każdym rokiem nowocześniejsze telefony komórkowe wymagają zabezpieczenia

Telefony komórkowe i także starsze telefony dotykowe okazują się niestety sprzętami delikatnymi.


Dotyczy to głównie ich najważniejszej części, a więc ekranu. Wyświetlacz bez trudu porysować lub uszkodzić.
futerał ZTE Blade L5
Author: Blake Patterson
Source: http://www.flickr.com


sprzęt - selfie
Author: wiktor jedrzejczak
Source: http://www.flickr.com


Jakże często nosimy smartfon w kieszeni albo w torebce z powiedzmy kluczami. To działanie naraża głównie ekraniki na zniszczenie lub co najmniej zarysowania. Nie wspominając już o upadkach, jakie dzieją się nam wszystkim i to wcale nierzadko. Choć, często smartfony posiadają szkło Gorilla Glass czy obudowy wytrzymałe na spadanie z wysokości. To wiele, szczególnie nie drogich urządzeń, narażonych może być na wiele zwyczajnych zagrożeń. By zapobiec zbyt błyskawicznemu uszkodzeniu, warto poszukać właściwego pokrowca na smartfon. Etui umożliwi nie tylko ochronę, ale też pozwoli przypiąć aparat do paska przykładowo w czasie joggingu. Etui na telefon może być także odporne na wodę, co pozwoli na pływanie ze smartfonem. Niektóre dają możliwość na zanurzenie się nawet do 3 m pod wodę.


Smartfon
Author: Sham Hardy
Source: http://www.flickr.com


Potrzeba przede wszystkim dopasować etui do modelu naszego urządzenia pod względem rozmiaru. Kiedy szukamy unikalnego etui asus zenfone 2 laser ze500kl, mamy szansę znaleźć coś odpowiedniego na rynku. Na polskim rynku istnieje bowiem dużo zakładów, specjalizujących się tylko w produkcji takich akcesoriów. Odnajdziemy wszystkie kolory i formy, które uatrakcyjnią nasz smartfon. Możemy nawet zechcieć zaprojektować własny wzór. Do nas należy także dobór, jak najlepiej zamierzamy chronić nasz aparat.
Czy wystarczy dla przykładu futerał ZTE Blade L5, albo kabura lub pokrowiec. Wszystkie rozwiązania mają własne wady i zalety. Warto by pogłębić tę tematykę, by nasz telefon pracował dla nas dłużej.