Myślisz, którą kamerkę GoPro kupić? Dzisiaj przedstawiamy polecany przez nas model

Nie od wczoraj wiadomo, iż kamera GoPro to rzecz, którą powinien mieć w swoich zbiorach właściwie każdy. Niezależnie od tego, czy jesteś wielbicielem sportów, chcącym uwieczniać swoje osiągnięcia, zapalonym fotografem amatorem czy wiele podróżujesz, oczywiście kamera GoPro będzie dla Ciebie fantastycznym rozwiązaniem.
Jakkolwiek kosztuje całkiem sporo, jest to wydatek, którego zdecydowanie nie będziesz żałować - dzisiaj doradzamy, który z modeli obecnie dostępnych na rynku rekomendujemy dla początkujących, którzy jednakże nie chcą zadowalać się najmniejszą jakością.


GoPro Hero+ LCD


Kamerą, którą najmocniej polecamy, jest obecnie GoPro Hero+ z wyświetlaczem LCD. Starsze kamerki nie miały w ogóle ekranu, co jednak przy większym użytkowaniu jest trochę męczące, dlatego bez wątpienia warto zainwestować od razu w wersję z wyświetlaczem. Dodatkowo ekran LCD daje praktycznie gwarancję, iż będziesz przez długie lata wszystko porządnie widzieć, bez konieczności dokonywania jakichkolwiek zmian w swojej kamerce.


rakieta nośna
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com


Co poza LCD?


Wyświetlacz LCD to nie jedyne, co może zaoferować Ci GoPro Hero+ LCD. Jest to oczywiście kamera wodoodporna, która daje możliwość robienia fotografii nawet na głębokości czterdzieści metrów! To oczywiście wielkie udogodnienie, bowiem poprzednie wersje GoPro nie pozwalały na zanurzenie jej na tak dużą głębokość, co było pewnym problemem zwłaszcza dla nurków.
Dodatkowo GoPro Hero+ LCD można obsługiwać przy pomocy aplikacji, którą bez większego problemu ściągniesz na swój telefon! To oczywiście ogromne ułatwienie i znaczna zmiana w porównaniu do wcześniejszych wersji kamerki.