HIkvision DS-2CD2012-I - czyli, jedna z najwspanialszych, najtrwalszych i najtańszych kamerek IP na giełdzie

Pragnąłbyś posiadać wspaniałą, lecz adekwatna do Własnych honorarium kamerę IP kompaktową? Zakosztuj markę Hikvision!


Przedsiębiorstwo Hikvision bywa jednym spośród największych dostarczycieli usług z specjalizacji urządzeń związanych z monitoringiem obrazowym.


odkurzacz
Author: Twentyfour Students
Source: http://www.flickr.com


Ich głównymi dziedzinami bywają: rekordery analogowe, sieciowe, hybrydowe, cyfrowe serwery video, kartki kompresyjne, kamerki IP (z angola: Ingress Protection) w wysokiej rozdzielczości, a także kamerki obrotowe. My jednakże skupimy się w tej chwili na jednym z tych przykładów, a mianowicie kamerkach IP o wysokiej częstotliwości. Konkretnym dyskutowanym poprzez nas modelem tego typu kamerek będzie Hikvision ds 2cd2012 i (dokładnie HIkvision DS-2CD2012-I).


hikvision
Author: Joshua Brown
Source: http://www.flickr.com
Model Hikvision ds 2cd2012 i bywa nowiutkim kreacją z serii HiWatch marki Hikvision. Sama kamerka bywa bardzo malutka (sięga zaledwie 14 centymetrów) i potrafi przeżyć bardzo dużo, albowiem nadaje się na zewnątrz, tak samo jak w środku budynku. Kompaktowa obudowa zapewnia ochronę dla kabli oraz danych zawartych wewnątrz niej. Kamera działa równocześnie w dzień, jak również w nocy za ratunkiem filtra podczerwieni, przekazując bardzo dobry obraz w nocy. Do samej kamerki dołączane są miedzy innymi: płyta instalacyjna i dławnica z uszczelkami. Koszt tej kamery miota się w obrębie 800 - 900 złotówek, a więc jak na kamerę o takich parametrach nie jest droga.


Kompatybilna z każdym rodzajem urządzenia, zadowoli"uraduje każdego kto ceni samemu sobie jakość za niezbyt wysoką kwotę, więc nie lękaj się a także zakup swoją kamerkę już teraz!