Opis najczęściej wybieranych rodzajów etui, jak dobrze je dobrać do swojego smartfona.

Wiele osób, które kupuje nowy aparat telefoniczny chce, żeby służył on jak najdłużej. Jednak nawet jeżeli się o niego dobrze dba, to i tak ciężko uniknąć różnych rys czy zanieczyszczeń.


rozwiązanie
Author: włodi
Source: http://www.flickr.com


wesele
Author: @sage_solar
Source: http://www.flickr.com


Z tego też powodu warto zaraz po kupnie wybrać też dobry pokrowiec, dzięki jakiemu telefon długo dłużej będzie w nienagannym stanie. Oczywiście pod warunkiem że się wybierze pokrowiec dobrej jakości, na szczęście obecnie nie ma z tym dużego problemu, gdyż ich wybór jest rzeczywiście duży. Przy zakupie etui pamiętać należy o paru ważnych rzeczach, z których najważniejszą jest właściwy rozmiar. Niejednokrotnie można znaleźć pokrowce dedykowane do wybranych modeli urządzeń, kupując taki unika się kłopotów z dopasowaniem dobrego rozmiaru i pasowaniem wszystkich otworów.


Sony Xperia M4 Aqua pokrowiec
Author: Arkadiusz Sikorski
Source: http://www.flickr.com
Kolejną kwestią będzie wybór najlepszego modelu, tu do wyboru między innymi będą bumbery, futerały i typowe pokrowce. Wybór pasującego Microsoft Lumia 550 etui na smartfon będzie zależał między innymi od tego, jaki typ aparatu będzie chroniony i jakie wymagania ma właściciel. Dość ważną decyzją także będzie materiał, z jakiego dany Sony Xperia M4 Aqua pokrowiec został zrobiony. Tanie i jednocześnie dość dobre są obudowy zrobione z kolorowych plastików oraz znacznie wytrzymalszego poliwęglanu.


Wielu klientów wybiera również chętnie etui silikonowe, materiał ten zapewnia wysoki poziom ochrony przy różnych uderzeniach. Z kolei osobom szukającym elegancji i stylu polecić można prawdziwą skórę, urządzenie w takim pokrowcu faktycznie doskonale się prezentuje.