Obudowa do Alcatel Pixi 4 4" - idealny sposób na to aby rozwinąć skrzydła wyobraźni i dać wyraz swojej indywidualności

Technologie mobilne w bardzo krótkim czasie zmieniły nie tylko rynek, lecz także całą naszą rzeczywistość. Stały się wszechobecnym rozwiązaniem.


Czemu tak się dzieje? Powodów jest przynajmniej kilka.
obudowa do Alcatel Pixi 4 4
Author: Matteo Bagnoli
Source: http://www.flickr.com


Samsung
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu


Niska waga, niewielkie rozmiary, przenośny charakter smartfonów, łatwa obsługa, wielofunkcyjność - wyliczać można bez końca. Współcześnie komórka znajduje dużo różnorodnych zastosowań. To kalendarz, odtwarzacz filmów i muzyki, aparat fotograficzny albo klient poczty elektronicznej. Należy wspomnieć, że coraz częściej bywa wykorzystywana, przede wszystkim przez młodych dorosłych, jako swoisty atrybut będący świadectwem przynależności do określonej grupy społecznej, symbol swojej indywidualności. Rodzi się jednakże pytanie: czy smartfon może w istocie okazać się przydatnym „instrumentem” wyrażania siebie? Owszem. Pokrowiec HTC Desire 530 jest tego doskonałym dowodem. Na rynku spotkamy bardzo wiele rozlicznych wzorów i barw. Kora, panterka, trawa, kwiatki, serduszka, żelki, koty, pojazdy, budynki, komiks, ideogramy - oferta jest niezwykle bogata.
Tak naprawdę jedynym ograniczeniem w wyborze futerału jest wyobraźnia. Możemy też iść o krok dalej i stworzyć własną oryginalną obudowę do telefonu, umieszczając na niej wymyślony nadruk.