Treściwa charakterystyka znanych ogólnoświatowych marek.

Zapewne wiesz, że istnieją w świecie przedsiębiorstwa, których data powstania to dalekie lata, a które utrzymują się na rynku do dzisiejszego dnia i są niezastąpione.


Jedną z tego rodzaju firm jest AIR SWISS, innymi słowy szwajcarskie linie lotnicze, które powstały w 2002r.
panorama - firma
Author: Ministerio de Cultura de la Nación Argentina
Source: http://www.flickr.com


. Serwują 74 połączenia do 38 krajów świata. Flota składa się z 85 samolotów z czego 24 to samoloty dalekiego zasięgu. W Polsce samoloty Air Swiss lecą z portu lotniczego w Warszawie im. Chopina. Inną firmą jest AVANTE, która frapuje się produkcją okien. Firma Avante to kompetentny lider wśród tego gatunku urządzeń. Na swoje towary posiadają 7 lat gwarancji jak również 12 miesięcy gratisowego ubezpieczenia. W podstawowej ofercie oferują aż 40 kolorów oklein okiennych, zatem można być pewnym, że każdy odnajdzie coś dla siebie. Linie lotnicze do znalezienia tutaj - avante.

Następną firmą jest BELLISSIMA IMETEC, która trudzi się produkcją drobnego sprzętu AGD np. suszarki, lub lokówki. Jest to włoska marka powstała w 1974r. Tworzy sprzęt dla wielbicieli piękna, zdrowia i urody, a dla których jednocześnie ważne są kwestie bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Marka Bellissima imetec zauważana jest jako trwała i odpowiedzialna marka o ugruntowanej reputacji. Kolejną marką będzie Kenwood zajmująca się wyrobem dodatków kuchennych np. blender Kenwood. Przedsiębiorstwo działa w 44 krajach na ziemi i została założona 1947r. Blender Kenwood to wyłącznie nieduży drobiazg przy robotach kuchennych, które wykonuje firma. http://www.ceneo.pl/6395713 .
Jak widać, jest dużo firm o których nawet nie zdarzyło się nam słyszeć, a które są znane i popularne. Warto poczytać opinie na ich temat, gdy będziemy chcieli skorzystać z ich posług.