Krótki opis najbardziej popularnych laptopów od Lenovo, używanych przez prywatne osoby oraz biznes.

Jednym z bardziej popularnych producentów notebooków na świecie jest Lenovo. Urządzenia tej firmy cechują się wysoką wydajnością, dobrymi parametrami i są bardzo chętnie wybierane zarówno przez prywatne osoby jak również biznes.
Akcesoria do notebooków
Author: Philips Polska
Source: Philips Polska


Na przykład obecnie dużą popularnością cieszy się model lenovo t420s, laptop lenovo t430 który wyróżnia się nie tylko nowoczesnym wzornictwem, ale też niezwykle wydajnymi podzespołami. Matryca tego urządzenia ma 14 cali, zależnie od wersji dostępne są między innymi dyski SSD, a całość zamknięta w eleganckiej obudowie. Jeżeli ktoś będzie potrzebował laptopa na specjalne okazje, który poradzi sobie z wodą, kurzem i pyłem, to można mu polecićmodel lenovo t430. Będzie on spełniał najbardziej rygorystyczne wojskowe normy jeśli chodzi o parametry, przez co bardzo dobrze daje sobie radę w najtrudniejszych warunkach.


Projektor Sony VPL-HW20
Author: Sony
Source: Sony


Dużą popularnością wśród kupujących również się cieszą urządzenia z serii lenovo t500- http://ceneo.pl/8960950. Seria ta przeznaczona jest dla biznesu, więc i wszystkie parametry ma dobrane pod kątem tego segmentu rynku. Matowa matryca, wydajne komponenty i bardzo dobra jakość wykończenia to norma, jakie się oczekuje przy takich laptopach, i opisywany model je jak najbardziej spełnia. Posiada do tego długi czas pracy na bateriach, co na pewno zadowoli osoby często korzystające z urządzenia w terenie.
Jeszcze nowszym przedstawicielem tej linii urządzeń jest lenovo t510. Porównując go z poprzednikiem wykorzystano w nim monitor o innych proporcjach, równocześnie zwiększając dość mocno jego rozdzielczość.