Jeśli planujemy koncert lub występ to oświetlenie estradowe będzie pierwszą rzeczą, o której podumamy - oświetlenie PAR lub LED reflektor idealnie się wtedy przydadzą

W czasie koncertu lub występu teatru niezwykle zasadnicze jest oświetlenie estradowe. Garstka ludzi rozumie, jak wysokogatunkowy jest ten sprzęt w obecnych czasach.


Przewodzi tu oświetlenie PAR.


meble
Author: TRANSCEND
Source: TRANSCEND


Są to reflektory, które bardzo precyzyjnie można ustawiać i wyeksponować to, na czym nam najbardziej zależy. Są one także niezwykle odporne na wstrząsy i wahania temperatury. Dlatego oświetlenie PAR rekomenduje się w czasie imprez na świeżym powietrzu, gdzie warunki są trudne do przewidzenia. Lubią je pracownicy, którzy zajmują się ustawianiem sprzętu przed imprezą. Z lampami PAR nie należy obchodzić się jak z jajkiem. Ich trwałość jest potwierdzona w praktyce.


Kingston SSDNow serii V+
Author: Kingston
Source: Kingston
oświetlenie estradowe
Source: pixabay.com


LED reflektor jest kolejnym przykładem profesjonalnego stosunku do oświetlenia. Jego światło bierze się od diod i jest punktowe. Sprawdza się on prawie zawsze przy tworzeniu układów świetlnych, co doskonale kwalifikuje się na koncerty czy wystąpienia sceniczne. LED reflektor ma niesamowicie wydłużoną aktywność, co jest jego bezsprzeczną mocną stroną. Jest nierzadko nazywany oświetleniem scenicznym. Dodatkowo, w porównaniu z tradycyjną żarówką, jest bardzo niedrogi w utrzymaniu. Diody pobierają dużo mniej prądu aniżeli starodawne reflektory.


Oświetlenie estradowe to w całym szeregu przypadków niezwykle drogi i fachowy sprzęt. Jednakże po inwestycji będziemy go doceniać za najwyższą jakość i długi okres działania.