Obiektyw jako kluczowy składnik każdego aparatu

Jednym z najważniejszych fragmentów aparatu fotograficznego jest obiektyw. Decyduje on w wielkim stopniu o jakości fotografii.


Obiektywy sigma a 35 f1.4 dg hsm cechuje się wyjątkową charakterystyką ekspresji, realizuje wygórowane oczekiwania fotografików o pasjach twórczych i artystycznych.
Frezarka do glazury GTR 30 CE Professional i stół GTD 1 Professional
Author: Bosch
Source: Bosch


sigma 10-20
Author: David Mellis
Source: http://www.flickr.com


Opracowany z maksymalnym naciskiem na atuty artystyczne, dotrze w gusta odbiorców, którzy cenią oryginalny, mocny wyraz ponad kompaktową budowę, bądź wielofunkcyjność - http://www.sigma-sklep.pl/sigma-a-35-f1-4-dg-hsm,954,p.html. Oprócz zdjęć pejzaży, portretów, martwej natury i normalnych migawek z życia, doskonale przydają się one do fotografii, która uwalnia w fotografie duchowego twórcę. Zaplanowano go pod kątem ekskluzywnej charakterystyki optycznej i siły wyrazu, dzięki czemu gwarantuje ekspresję artystyczną na dużym pułapie. Nadzwyczaj złożony rozkład aż 13 soczewek zapewnia nietuzinkowe efekty obrazu z całkowitą ostrością. Ten obiektyw musi się znaleźć w zbiorze fotograficznym każdego fotografa.


sigma a 35 f1.4 dg hsm
Author: Didriks
Source: http://www.flickr.com


Ekstremalnie szerokokątny obiektyw sigma 10-20 ma maksymalną ilość przesłony F3.5 w całym obrębie ogniskowych - www.sigma-sklep.pl/sigma-10-20-ex-dc-hsm,36,p.html. Szeroki kąt zapewnia fotografie w zadziwiającej perspektywie. Maksymalna liczba przesłony powoduje, że obiektyw doskonale przydaje się do zdjęć we wnętrzach i zezwala skoncentrować się na fotografowanym przedmiocie. Cztery soczewki zezwalają na korekcję odkształceń i zapewniają kompaktową, delikatną budowę obiektywu.
Wielowarstwowe osłonki antyodblaskowe minimalizują odblaski i obrazy wtórne, gwarantując obraz najlepszej jakości w pełnym obrębie ogniskowych. Osłona powstrzymuje zbyteczne światło i łagodzi wewnętrzne refleksy.