Reklama zewnętrzna na telebimach - funkcjonalna, efektywna oraz niezmiernie użyteczna

Reklama na telebimach jest jedną z odmian reklamy zewnętrznej, to znaczy takiej, z którą stykamy się notorycznie po wyjściu z domu. Reklama zewnętrzna cieszy się sporą sławą i multum oraz przedsiębiorstw decyduje się na skorzystanie właśnie z tej odmiany reklamy. Mniejsze firmy, jakie nie mają nadmiernie obszernego budżetu decydują się na tańsze formy reklamy zewnętrznej, takie jak plakaty czy też ulotki zostawiane w miejscach publicznych. Większe firmy oraz przedsiębiorstwa nieraz inwestują w większe odmiany reklamy, takie jak na przykład billboardy lub telebimy.

Telebim to wielki ekran, jaki ma silne diody ledowe, zatem obraz wyświetlany na telebimach jest jasny i przejrzysty, dzięki czemu można go dostrzec nawet z ogromnej odległości - kliknij tutaj. Diody ledowe dają również ogromnie silne światło, co pozwala zauważyć obraz z sporej odległości nawet późną nocą lub podczas złych warunków pogodowych.

Telebimy są z reguły umieszczone w miejscach wielokrotnie odwiedzanych przez rozliczne osoby, dzięki temu reklamy, które są na nich emitowane trafiają do wielu grup ludzi. Telebimy można zastać przy ulicach oraz autostradach oraz innych często uczęszczanych drogach, dodatkowo można je zastać w centrum miasta, przy galeriach handlowych i większych marketach.

telebim na koncercie
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com
Aby reklama wyświetlana na telebimie była efektywna i dawała należyte efekty powinno się przestrzegać kilku zasad. Przede wszystkim treść reklamy musi być atrakcyjna, zwięzła oraz prosta do zapamiętania, na dodatek reklama nie może być zbytnio długa, a okres jej emitowania powinien być raczej długookresowy.Istotne jest także dobre miejsce na umieszczenie na telebimach, jeżeli telebim pozostanie umieszczony w złym miejscu to reklama może nie sprowadzić prognozowanego rezultatu, lub może zostać zobaczona przez mniejszą ilość osób (sprawdź na stronie). Powinno się zadbać również o samą formę reklamy, żeby była fascynująca i atrakcyjna. Reklama zdoła przybierać sporo przeróżnych form, może to być fascynująca animacja, krótki filmik - pomysłów na dobrą reklamę można dzisiaj odkryć istotnie bardzo dużo.