Konsole dla graczy - jaki rodzaj Ty wybrałeś?

Dla postaci zaciekawionych sektorem gier wideo, kupno konsoli jest wyzwaniem. Xbox 360 to pulpit innowacyjnej generacji podpisana logiem autentycznego tytana branży komputerowej - Microsoftu.
Pudełko z padem do xboxa
Author: Mike Mozart
Source: http://www.flickr.com
Maszynka, mimo wystarczająco solidnej rywalizacji ze strony Sony i Nintendo, sprzedaje się niezwykle dobrze. Fabrykanci gier na konsolę cały czas udowadniają, że Xbox 360 umie rzeczywiście pozytywnie zdumieć - dowodem jest chociażby ostatni mega przebój Gears of War. Konsola poświęcona jest dla graczy, jednak ma okazałą kolekcję programów dla latorośli. W porównaniu z konkurencyjnym PS 3, jest także tania. Większa część graczy postrzega playstation 3 jako najmocniejszą i najdroższą z dostępnych na rynku konsol. Nic nadzwyczajnego, sercem tytana jest ośmiordzeniowy procesor Cell, który umie udźwignąć naprawdę dużo. O ile dołożymy do niego wyśmienitą grafikę HDMI nośnik Blu-ray, to uzyskamy prawdziwie wybuchową kompozycję. Nic dziwnego, że coraz to więcej edytorów deklaruje, że tytuły określone początkowo tylko na PS3 zaprezentują się również na
Czarny zestaw, konsola xbox i pad
Author: Global Panorama
Source: http://www.flickr.com
innych systemach, głównie na Xboksie 360.

Pewien okres temu pojawiła się dawno zapowiedziana premiera konsol najnowszej generacji. Nastręcza się zapytanie czy wskazane jest kupić ps3, xbox 360, jako że wyszły ich następcy, odpowiedź brzmi kategorycznie tak. Gry na ps3/xbox 360 będą ukazywały się jeszcze cały czas przez kilka lat. Porzucenie tych platform było by dla wytwórców niezwykle niezyskowne. XBOX 360 wychodził w wielu kategoriach. PS3 wyszło w trzech rodzajach-Fat, Slim i Super Slim. Wersje slim i super slim różnią się od siebie jedynie wymiarem i kubaturą dysku, obie są troszkę awaryjne.Obie konsole mają gry, które wyszły jedynie na daną konsole. Powinniśmy wejść w jedną z wielu list gier głośnych opublikowanej w Internecie i poszukać na jaką konsole gry są najlepsze, więcej nas ciekawią. Większość gier jest multiplatformowa oznacza to, przedstawiła się na obie konsole. Jak większość wie, Internet w ps3 jest darmowy. W xboksie, aby skorzystać z Internetu musimy kupić kartę z szyfrem o nazwie xbox live gold.