Krótki opis bardziej popularnych typów telefonów posiadających ekran dotykowy jakie LG oferowało kilka lat temu.

Patrząc na smartfony, które obecnie są w sprzedaży, można wyciągnąć wniosek, że wszystko idzie w stronę jak największych ekranów. Lecz nie wszystkim takie nowoczesne, duże urządzenia będą odpowiadać, bo po prostu nie będą korzystać ich parametrów.


Bor
Z tego też powodu sporo osób decyduje się na kupno używanego aparatu, jeśli trafi się na zadbany egzemplarz, to z pewnością będzie on jeszcze mógł długo służyć. Dość ciekawie prezentują się wśród używanych urządzeń produkty firmy LG, nawet wśród wypuszczonych kilka lat temu trafić można na ciekawe modele - więcej pod wskazanym adresem. Na przykład lg gd880 ma 3,2 calowy dotykowy ekran, oferujący bardzo dobrą jakość obrazu. Również systemowi operacyjnemu nie można nic zarzucić, wszystko funkcjonuje bardzo płynnie i bez żadnych zacięć.


Połączeniem urządzenia klawiszowego z dotykowym będzie lg gd900, uznawany przez wiele osób za jeden z najładniejszych modeli tego typu, jakie pojawiły się w sprzedaży. Ten model telefonu działa bardzo sprawnie, lecz pewnym minusem jest system, dla którego nie ma dużej ilości programów. Zanim na rynku panować zaczął Android, producenci telefonów z ekranami dotykowymi instalowali własne systemy, i nie inaczej było przy telefonie lg gm360.


Urządzenie to w okresie, w którym ukazało się w sklepach dawało naprawdę sporą funkcjonalności i długi czas czuwania, dzięki czemu miało spore wzięcie klientów (moje źródła). Niezwykle podobnie sytuacja miała miejsce z następnym modelem tego producenta, debiutującym w roku 2010, czyli lg gs290.