Jak efektywnie chronić ekran nowego smartfona przed zarysowaniem, czyli hasłowy przegląd dostępnych akcesoriów na komórkę

Telefon staje się atrybutem współczesnego człowieka i to niekoniecznie jedynie tego, który prowadzi kilkuosobową lub dużą firmę. Popularna komórka w zasadzie nie jest już zwykłym aparatem służącym do prowadzenia rozmów, ale wielofunkcyjnym sprzętem.


laptop marki Samsung
Author: Maurizio Pesce
Source: http://www.flickr.com


Jednak zaawansowana elektronika (idź do serwisu) wymaga też dobrej ochrony.
Projektanci telefonów doskonale wiedzą, że w czasie użytkowania Urządzenia bywają narażone na różne uszkodzenia. Dlatego kiedy telefon przez przypadek spadnie ze stołu, to prawdopodobnie nic złego się nie stanie. Zdaje się jednak, że o wiele poważniejszym zagrożeniem są małe rysy, które powodują, że nowy i zarazem supernowoczesny smartfon nie wygląda najlepiej. Użytkownikowi tego typu urządzenia przyda się więc folia na telefon, która doskonale chroni ekran przed zarysowaniem (folia na telefon). Nomenklatura jest trochę myląca, bowiem możemy sądzić, że taki gadżet został wykonany z przezroczystej folii plastikowej, tymczasem nic bardziej mylnego. W tym układzie ochrona byłaby właściwie żadna. Wytrzymała folia na telefon jest standardowo produkowana ze szkła hartowanego, ale przy tym jej zamocowanie nie wpływa ujemnie na działanie dotykowego wyświetlacza.


Oprócz wspomnianej folii wytwórcy funkcjonalnych gadżetów, a także sami handlowcy proponują użytkownikom aparatów praktyczne etui. Takie akcesoria na komórkę można dziś zakupić na stoiskach w galeriach handlowych, a także w internecie. Ważne jest to, aby wybrać gadżet pasujący do konkretnego modelu telefonu. Przy tym trzeba mieć na uwadze fakt, że dostępna kolorystyka jest ogromnie zróżnicowana: biznesmeni wybiorą etui w ciemnych odcieniach, a nastolatki skoncentrują się na modelach w fantazyjnych kolorach. I te wspomniane, i pozostałe akcesoria na komórkę można bez obaw zarekomendować wymagającym klientom, a szczególnie estetom oraz przedstawicielom świata biznesu.


Różnorodność akcesoriów może wprawić w osłupienie niejedną sceptycznie nastawiona kobietę.


Tymczasem kiedy już korzystamy z jednego z nich, to dość szybko zaczynamy głowić się, jak dotąd obywaliśmy się bez etui albo bardzo przydatnego zestawu słuchawkowego dla kierowcy - jako nowocześni ludzie jesteśmy w pewnym sensie skazani na użytkowanie takich artykułów.