Z jakiego powodu klasyczne telefony nadal cieszą się sporą popularnością, opis popularnych ich modeli.

Pomimo tego, że od paru lat na rynku telefonów komórkowych królują smartfony, to mimo wszystko tradycyjne klawiszowe konstrukcje cały czas są wybierane przez klientów.


GoFlex Desk
Author: 4Press.pl
Source: 4Press.pl
Wynika to z tego, że nie wszyscy zwyczajnie będą smartfonów potrzebować, zwłaszcza starsze osoby miewają często problemy z ich obsługą. A proste, niezawodne konstrukcje, służące do dzwonienia i wysyłania sms-ów całkowicie im wystarczą. Bardzo dobrze w takiej roli będzie się sprawdzała nokia x200, urządzenie to pomimo niepozornych rozmiarów ma bardzo ciekawe paRAMetry i przede wszystkim doskonale funkcjonuje - www.ceneo.pl/10801335. Dla osób które lubią słuchać muzyki w terenie można też polecić model nokia xpressmusic. To również jest standardowa klawiszowa konstrukcja, lecz dzięki użyciu w niej wydajnego muzycznego układu jakość odtwarzanych piosenek naprawdę jest świetna.


Jakiś czas temu całkiem sporym zainteresowaniem cieszyły się telefony posiadające pełną klawiaturę. Takie rozwiązanie ma jedną niezaprzeczalną zaletę podczas pisania sms-sów, a mianowicie to, że każda z lITer jest pod osobnym klawiszem. Tym sposobem szybkość wprowadzania tekstu będzie znacznie większa, chociaż osoby o dużych dłoniach będą się musiały przyzwyczaić do malutkich klawiszy - porównywałem to z nokią xpressmusic. Pośród tego typu telefonów na pewno ciekawie wygląda model nokia x2-01, który pomimo że jest z niższej półki, to jednak posiada dość interesujące funkcjonalności.


Z kolei nokia x5 to typowy telefon muzyczny, z dobrym odtwarzaczem i głośnikami, ale analogicznie jak wcześniej opisywany model także mający pełną klawiaturę.