Elvenar, jako gra osadzona w realiach science fiction MMO

Gry komputerowe mają sporo sympatyków. Mnóstwo ludzi preferuje gry anime, w których są dziesiątki niepowtarzalnych istot. Jest możliwość nauczyć się ich specjalnych ruchów. Po wspaniałym zwycięstwie podziwiamy aspekty wizualne anime tworząc własnego, animowanego kamrata.


Można przeobrazić zarysy twarzy, makijaż i ubiory, żeby zaistniała oryginalna, jedyna w swoim rodzaju istota.
czytaj pełen raport
Author: Giles Williams
Source: http://www.flickr.com


Elvenar, to osadzona w realiach fantasy gra MMO, w której stając po stronie ludzi, albo elfów, możemy zbudować dobrze prosperujące miasto, oddając się eksploracji egzotycznych terytoriów, również handlowi z innymi obywatelami krainy. Fabuła gry transportuje nas do tętniącej życiem fantastycznej krainy, w której współzawodniczą ze sobą dwie podstawowe rasy.


gry anime
Author: David Mulder
Source: http://www.flickr.com


Zaczynając grę, opowiadamy się po jednej z dwóch stron, co przekłada się nie tylko na stosowane technologie, odrębny wygląd budynków i jednostek, lecz także raczej odmienną filozofię rozgrywki. Fundamentem Elvenar jest zapewnienie naszej niewielkiej na starcie wiosce dostatku i rozbudowa jej do rozmiarów potężnej metropolii. W tym celu powinniśmy zadbać o wytwarzanie surowców i pokarmu, rozwijanie wielu technik, oraz tworzenie wielkiej armii, jaka zezwoli na zajmowanie nowych terytoriów i zagwarantuje nam przewagę w walce- ciekawe gry anime.
Podczas eksploracji nowych terenów odnajdziemy zamierzchłe relikty, które niosą ze sobą masę potrzebnych bonusów wspierających wytwórczość, czy rozwój armii. Efektowne animacje 3D w połączeniu z wysokiej jakości grafiką wynoszą grę nad normalne standardy produkcji przeglądarkowych.