obraz

Odpowiedni dobór obiektywu ma ogromne znaczenie dla wykonywanego zdjęcia

Dyktafon ICD SX750
Author: Sony
Source: Sony
W okresie fotografii analogowej rzecz była łatwa.


Aparat był jedynie skrzynką zapewniająca dane czasy otwierania migawki. Dzisiaj sprawy stały się są trochę bardziej skompilowane.

Jakiego wariantu fotografie można sporządzać za pośrednictwem profesjonalnego teleobiektywu sigma 1750?

Projektor NEC z serii PA
Author: NEC
Source: NEC
Nie trzeba być profesjonalistą, aby chcieć móc używać urządzenia, którego używają codziennie zawodowcy. Przecież jeśli chcemy przykładowo stać się fachowym fotografem, powinniśmy np. wystawić nasze fotografie na jakiejkolwiek wystawie a do takiego celu nie wystarczy wyłącznie zakupić aparat Zorka 5 oraz zrobić parę zdjęć.


Żeby móc zostać dobrym fotografem, należy mieć właściwe predyspozycje oraz naturalnie być we właściwym okresie w odpowiednim miejscu.

Współczesny asortyment wideo - kręcenie filmów z drona pomysłem na biznes?

Dysk SSD Torqx TRB
Author: 4Press.pl
Source: 4Press.pl
Współcześnie dostęp do postępowych technologii jest niezwykle duży i ludzie coraz entuzjastyczniej to wykorzystują. Należy przyznać, że wskutek tego powstaje sporo fascynujących firm, które trudzą się produkowaniem wideo na potrzeby wielkich marek odzieżowych czy przedsiębiorstw produkcyjnych.

W jaki sposób postęp w kwestiach technologicznych wpłynął na poprawienie jakości filmów i fotografii? Jakiego rodzaju urządzenie sporo zmieniło w tej kwestii?

zdjęcia z powietrza
Author: Kingston Digital
Source: Kingston Digital
Dzisiejsze możliwości technologiczne dają możliwość wcielić w życie sporo interesujących pomysłów, które jeszcze jakiś czas temu były niewykonalne. To na pewno sprawia, iż można mieć zaskakujące rezultaty swojej pracy.

Czy wiemy jak prezentuje się filmowanie z lotu ptaka?

telefony
Author: Asian Development Bank
Source: http://www.flickr.com
Nie ciągle jesteśmy w stanie we właściwy sposób oddać tego, jak przedstawia się dane miejsce, albo jakaś impreza filmując ją tylko z wysokości RAMienia.

Obiektyw jako najistotniejszy element sprzętu fotograficznego

amjlogistics
Source: www.amjlogistics.pl
Jednym z najistotniejszych składników aparatu fotograficznego jest obiektyw. Rozstrzyga on w wielkim stopniu o jakości zdjęcia, a jego najistotniejsze parametry to jasność i zasięg ogniskowych.

Wybieramy telefon. Jakimi rzeczami się kierować podczas szukania idealnego telefonu dla siebie?

Dziecko z pluszakiem
Author: Miles Bannan
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach smartfon jest przedmiotem, jaki ma niemal każdy człowiek. Bardzo trudno jest wyobrazić sobie codzienne wykonywanie wielu zadań bez takiego gadżetu. Na rynku jest wiele produktów tego rodzaju, co często może utrudniać dokonanie wyboru.

Elvenar, jako gra osadzona w realiach science fiction MMO

gry anime
Author: David Mulder
Source: http://www.flickr.com
Gry komputerowe posiadają wiele sympatyków. Sporo osób preferuje gry anime, w których są dziesiątki niepowtarzalnych istot. Można nauczyć się ich szczególnych ruchów. Po wspaniałym zwycięstwie podziwiamy cechy wizualne anime tworząc własnego, animowanego towarzysza.
Subscribe to RSS - obraz