dysk

Jakie akcesoria i gadżety kupić można do swoich telefonów, aby korzystało się z nich wygodniej i bezpieczniej.

odwzorowanie - sprzęt
Author: Arkadiusz Sikorski
Source: http://www.flickr.com
Smartfony oraz komórkowe telefony sprzedawane są najczęściej z minimalnym kompletem akcesoriów. Rzecz jasna przeważnie jest dołączona ładowarka, z reguły w zestawie będzie się znajdował także przewód do przyłączenia komputera oraz słuchawki. Droższe modele wyposażone być jeszcze mogą w zestaw słuchawkowe, lecz na tym lista z reguły się będzie kończyć.

Czym są filtry HEPA i do jakiego celu one właściwie na co dzień służą różnorakim osobom?

mechanizm
Author: Blogging Dagger
Source: http://www.flickr.com
Niektórzy ludzie gdy mówią, iż wybierają się na grzyby, wcale nie zamierzają iść do parku. Starczy im zwykłe uruchomienie klimy w swym aucie.

Brak ci miejsca na dysku twardym? Weź pod uwagę magazynowanie swoich tekstów w chmurze

bazy danych
Author: labormikro
Source: http://www.flickr.com
Współczesne czasy zostały znacząco zdominowane przez komputery. Stosujemy je praktycznie w każdej dziedzinie: dokonywania obliczeń, pisania dokumentów, modyfikowania zdjęć oraz magazynowania ich w komputerowych folderach, jak też stosowania różnego rodzaju aplikacji i programów.

Zatroszcz się o swoje istotne dane

Chcesz rzucić palenie? Przygotuj się...
Author: Bird&Co Sp. z.o.o.
Source: Bird&Co Sp. z.o.o.
Niemal każdy obecnie ma ważne dane na swoim komputerze. Należy zatroszczyć się o to, by ich nie stracić. Rzecz jest szczególnie ważna, kiedy mamy swoją firmę.


Obecnie trudno jest prowadzić konkretną działalność bez komputera a także pomocnych programów.

W jakiej sytuacji pomocna jest tzw. konwergencja różnych technologii?

telefony
Author: Luca Viscardi
Source: http://www.flickr.com
Czy wiesz, jak określa się dom lub pomieszczenie, w którym mieści się osprzęt wykorzystywany do magazynowania funkcjonującej infrastruktury informatycznej, zatem serwerów, urządzeń typu storage oraz infrastruktury sieciowej?

Nowinki na rynku - co przyciągającego jesteśmy w stanie zdobyć w marketach?

android samsung
Author: WD
Source: WD
Aktualnie fabrykanci wypuszczają na rynek coraz to nowe towary, żeby zachęcić konsumenta do ich zakupu. Czasami są one użyteczne, aczkolwiek czasem bezużyteczne. Co fascynującego możemy odnaleźć obecnie w sklepach?


Omawianie nowinek można zacząć od nowomodnych mebli.

Nowy komputer – wskazówki pomagające w jego kupnie

dysk twardy
Author: Verbatim
Source: Verbatim
Odpowiedni dobór laptopa to niełatwa decyzja. W końcu takiego zakupu zwykle dokonujemy na chociaż kilka lat. Powinniśmy wobec tego zdecydować się na taki sprzęt, z jakiego będziemy kompletnie usatysfakcjonowani, by potem przedwcześnie go nie wymieniać oraz nie wydawać w taki sposób znowu wielkiej sumy pieniędzy. Mocno się biorąc to pod uwagę zastanówmy, jaki dysk twardy nas ciekawi, jaka karta graficzna i inne podzespoły.
Subscribe to RSS - dysk