USA

Czym są inteligentne domy i czym charakteryzuje się ich działanie? Jakiego typu posiadają zalety i czy korzystanie z tego rozwiązania jest opłacalne?

Inteligentny dom
Inteligentny dom jest specyficznym projektem, lecz jak sama nazwa definiuje powinien cechować się inteligencją, co oznacza, że na przykład musi wiedzieć, w jakim momencie zapalić lub zgasić światło. Inteligentne domowe rozwiązania powinny same wybierać najbardziej odpowiednie rozwiązanie. Identycznie realny do zrobienia jest inteligenty ogród, który powinien sam się podlewać, lecz oczywiście w takim czasie, jak jest to konieczne.

Różnego rodzaju urządzenia AGD, które niejeden człowiek ma w mieszkaniu, to niedoceniane dobrodziejstwo dla nowoczesnej żony i matki

zmywarka nie pobiera wody
Author: Philips Polska
Source: Philips Polska
W obecnych czasach życie gna niezwykle szybko. Mamy o wiele więcej zadań niż miały nasze babcie. Dzień po dniu nasza lista zadań zdaje się nie mieć końca.

Co można zrobić, jak popsuje nam się komputer? Jaka jest na to rada? Z jakiej naprawy możemy skorzystać?

gadżet
Author: 4Press.pl
Source: 4Press.pl
Kto dzisiaj nie ma sprzętu komputerowego? Ten stan zdaje się aż niemożliwy, przecież ten sprzęt służy do wielu zadań, do rozrywki, pracy, jest nieoceniony w wielu przedsiębiorstwach.
Subscribe to RSS - USA